Życie domatora

Życie domatora

Domator to ktoś, kto zrobi wszystko by po pracy jak najszybciej wrócić do domu. Wtedy zakłada swoje ulubione dresy lub , skarpetki i …jest swobodny. Nie dusi go pod szyją krawat, nie musi czuć się formalnie. Od tego w końcu jest dom.

Miejsce idealne

Domator dba o więzi rodzinne i o dom. Chętnie w nim sprząta i zmienia go tak, by był jeszcze bardziej funkcjonalny. Chciałby by poduszki na kanapie były jeszcze miękciejsze, a sama kanapa wygodniejsza. Domator zazwyczaj lubi gotować – przecież robi to w jego idealnej kuchni. Woli to już jedzenie na mieście. Jeśli jego znajomi chcą z nim spędzić czas wieczorem, niech przyniosą wino i wpadną do niego. Po co łazić po knajpach skoro w domu jest przyjemniej? Jeśli dominator nie chce gotować – ostatecznie zamówi jedzenie. Zje je jednak przy stole albo siedząc na kanapie. Uwielbia to robić!

bluzy everlast

i jeszcze raz !

Domator ceni sobie wygodny – lubi papucie, , ciepłe piżamy i swetry. W domu nie musi nosić butów ani koszul zapiętych na ostatni guzik. Dom jest bowiem jego twierdzą i miejscem, gdzie wypoczywa. Ma zapas jedzenia, kolekcję płyt i ulubionych filmów. Domator cieszy się każdym wolnym dniem. Czasem wyjeżdżą na wakacje, jednak tylko po to by wrócić do mieszkania. Moment, kiedy wchodzi do domu po podróży jest jego ulubioną chwilą. Zagląda do każdej szafki, gładzi narzutę na kanapie, oddycha głęboko. Na ścianie wiesza zdjęcie z urlopu, które uznaje za ozdobę głównie dlatego, iż lubi czuć, że dom żyje z nim wspólnym życiem.

Dla domatorów najwygodniejsze są dresy i bluzy everlast, które pozwalaja im w domu czuć się swobodnie. Domator ceni sobie przede wszystkim wygodę.

Leave a Reply