Żeglowanie w ciepłych krajach

Żeglowanie w ciepłych krajach

Żeglowanie to nie tylko pasja, ale coraz częściej także biznes. Mając swój , i to jeszcze w miarę dobrze przystosowany do dalekich czy bliższych rejsów, możemy otworzyć firmę i organizować dla prywatnych osób. Cieszy się to coraz większym zainteresowaniem, ponieważ jest świetną alternatywą dla powszechny już wakacji zagranicznych w nadmorskich kurortach. Dodatkowo możemy właśnie organizować kilkudniowe rejsy gdzieś w pobliżu takich powszechnych i popularny kurortów i na pewno na tym nie stracimy.

Karaiby

To zespół wysp na Oceania Atlantyckim, u wybrzeża Ameryki Północnej i Południowej, nazywany Małymi Antylami. Wyspo Karaibskie to duży kompleks wysp, dlatego w trakcie jednego rejsu z pewnością nie uda się odwiedzić nawet poły w nich, najlepiej wybrać kilka i żeglować w ich pobliży. Oczywiście można się sprężyć i zwiedzić ile się da, ale przyjemność i atmosfera wakacji i relaksu natychmiast pryśnie. Zdecydowanie lepiej jest wczuć się w powolną atmosferę życia na wyspach i oddać się leniwemu pływaniu po wodach Morza Karaibskiego.

Martynika

odkryta w 1494 roku przez Krzysztofa Kolumba. na brzegu pięknego, błękitno – turkusowego morza, urzeka i zachwyca swoim górzystym, ale zielonym krajobrazem. Po ciężkim i męczącym dniu żeglowania cudownie jest odprężyć się na piaszczystej plaży w cieniu drzew czy w promieniach słońca. Jeśli żeglowanie i plaże to dla nas za mało, to z pewnością nurkowanie u brzegów Martyniki dopełni nasze szczęście. Nie tylko piękne i różnorodne stworzenia, ale także wraki starych statków na dnie morza stanowią wielką atrakcję.

Leave a Reply