Zdjęcia ślubne mogą być rodzinną tajemnicą!

Zdjęcia ślubne mogą być rodzinną tajemnicą!

Nie każdy z członków rodziny zna i posiada wszystkie rodzinne zdjęcia. Szczególnie jeśli jedno jest dyskretnie chowane przed innymi. Wszystko po to, aby jedna jedyna tajemnica nie wyszła nigdy na światło dzienne.

Jak się okazuje jedno z takich zdjęć znajdowało się w warszawskiej rodzinie. Nikt najprawdopodobniej by się o nim nie dowiedział, gdyby nie mała , która postanowiła znaleźć sobie lepsze zajęcie, niż siedzenie z dorosłymi przy dużym stole, na którym znajdowała się ogromna ilość jedzenia.

zdjęcia ślubne warszawa

Nuda

W czasie rodzinnego spotkania w jednej z warszawskich rodzin, mała Ola postanowiła udać się do pokoju swojej babci, gdzie zawsze znajdowały się skarby, które bardzo interesowały małą dziewczynkę. Cała rodzina, która została przy stole, dalej rozmawiała ze sobą. w pewnym momencie sięgnęła do szuflady, gdzie zawsze znajdowała się babcina biżuteria. Tym razem natknęła się na . Ola jeszcze nie wiedziała, że jest to ślubne. Na fotografii znajdowała się kobieta w białej sukni oraz mężczyzna w garniturze. Zaciekawiona postanowiła zanieść ślubne swojej mamie. Sądziła, że ta wytłumaczy jej co to za osoby.

Wyjawienie tajemnicy

Mała Ola przyniosła ślubne do pokoju, gdzie znajdowali się dorośli. Jej mama była zaskoczona, ponieważ na zdjęciu znajdowała się babcia oraz nieznany mężczyzna. Zapytana przy rodzinie co to za postanowiła przyznać się, że to jej pierwszy mąż, który umarł w czasie wojny, a mama Oli jest ich wspólnym dzieckiem. Ta wiadomość zszokowała wszystkich.

Dla jednej z warszwskich rodzin zdjęcia ślubne warszawa stały się szokującą tajemnicą, która kryła w sobie kolejne drugie dno. Ciekawe ile fotografii kryje podobne tajemnice?

Leave a Reply