Zawód organizatora wesel

Zawód organizatora wesel

Okres od maja do września, to idealny czas aby wziąć ślub. Sprzyjająca pogoda oraz aura otaczającej zieleni, sprawiają, iż jest to niezwykle pracowity czas dla speców od organizowania imprez ślubnych. Czym dokładnie zajmują się takie osoby?

Pomoc parze młodej

Organizacja ślubu, wiąże się z ogromną ilością godzin, spędzonych na dokładnym planowaniu, oglądaniu i podejmowaniu decyzji. Niektóre zaręczone pary, nie mają czasu bądź ochoty, poświęcać tak wiele czasu na tę kwestię, dlatego też wynajmują specjalistycznego organizatora wesel.

Zawód – organizator

Osoba taka, odpowiedzialna jest za bardzo wiele spraw No na jej barkach, spoczywa odpowiedzialność za rezerwację odpowiedniej sali weselnej, udekorowanie jej, zorganizowanie transportu dla młodych i gości, cateringu, zadbanie o makijażystę i fryzjera, zdjęcia i wiele innych kwestii. Jest to, wbrew pozorom, bardzo wymagający zawód, który narzuca konieczność całkowitego poświęcenia i oddania.

Organizator pracuje nie tylko w ciągu tygodnia, organizując wszystkie potrzebne zadania, ale i w weekendy, bowiem to wtedy odbywają się ceremonie. Każdy odpowiedzialny organizator, udaje się na zorganizowane przez siebie wesele i przez całą noc stara się dopilnować, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Począwszy na tym czy potrawy i tort są wydawane w poprawnej kolejności, po nadzorowanie pracy DJ lub wodzireja, kończąc na ponaglaniu do pracy leniwego kamerzysty. Jednak pomimo wielu trudności i wyrzeczeń jakie ze sobą niesie, praca organizatora wesel jest bardzo wdzięczna i satysfakcjonująca, bowiem osoba taka wie, że w pewien sposób przyczynia się do spełnienia czyiś marzeń.

Arka przyjęcia weselne sieradz to przepiękna, stylowa sala weselna mieszcząca się w Smaszkowie k. Sieradza.

Leave a Reply