Zaczarowany Paryż z Aven Travel!

Zaczarowany Paryż z Aven Travel!

Paryż kusi turystów swoją nieodgadnioną magią. Co roku miasto to odwiedza ponad 30 milionów ludzi z całego świata. Mimo tego, iż nie jest to miejsce tanie, każdy wyjeżdża z niego oczarowany jego pięknem i urokiem. Paryskie uliczki skąpane brukiem, malownicze widoki na wieżę Eiffla czy też Pola Elizejskie. Oprócz tego wizyta w ogromnych podziemiach Luwru i czas w u zawsze będzie za krótki.

aven travel

Paryski szyk

Chyba wszyscy związani z modą zgadzają się ze stwierdzeniem, iż to właśnie Paryż jest światową stolicą mody. To tam, co roku odbywają się liczne pokazy mody, podczas których najlepsi prezentują swoje kreacje. Co ciekawe, to z a wywodzą się największe domy mody, takie jak , , Christian Lacroix, Balamin itp.

Wycieczki z Aven

Biuro podróży , to firma która wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów od pewnego czasu organizuje wycieczki do tego malowniczego miasta. Co ciekawe, ośmiodniowa wycieczka przewiduje również szereg innych atrakcji, z czego najważniejszą jest zwiedzanie stolicy Niemiec – Berlina, oraz wstęp do Tropikalnej Wyspy. Wszystko to w cenie wyjazdu! Dzięki już za kwotę bliską dwóm tysiącom złotych poznasz najpiękniejsze i najważniejsze miejsca zarówno w u jak i Berlinie. To niezapomniana wycieczka której nie możesz przegapić!

Podróz do Francji to marzenie wielu. To marzenie można spełnić z aven travel. Firma proponuje wycieczkę do stolicy sztuki i mody, gdzie każdy pewnie zachłyśnie się innym ciekawym miejscem. A tych jest tam pełno...

Leave a Reply