Wynajem mieszkań, czyli jak wykurzyć nieproszoną rodzinę

Wynajem mieszkań, czyli jak wykurzyć nieproszoną rodzinę

Często zdarzają się dla nas sytuacje dość śmieszne, ale jak się okazuje dla innych to nie jest powód, ani do zadowolenia, ani do śmiechu. Z takim przypadkiem spotkał się Pan Krzysztof, który odziedziczył w spadku spory , oczywiście w całości. Problem polegał jednak na tym, że odziedziczył z lokatorami, których nie mógł wykurzyć. Okazało się, że wcześniejszy właściciel, który zmarł podpisał z nimi umowę o wynajem mieszkań, a właściwie dwóch pokoi z łazienką na piętrze. Tymi lokatorami okazała się znienawidzona od lat dalsza . Nowy właściciel nie mógł ich „wykurzyć” ponieważ według prawa umowa wynajmu była wciąż aktualna. W takim wypadku spadkobierca postanowił pomóc prawu. Mógł odzyskać , ale pod warunkiem, że zrezygnują z umowy o wynajem mieszkania.

Specjalny wynajem mieszkań dla studentów

fot.http://kplusa.wordpress.com/2010/09/02/neighbours-cant-live-with-them-cant-live-without-them/

Warszawa ryła ze śmiechu

Całe wydarzenie nie działo się w Warszawie, ale było za to na ustach prawie każdego warszawiaka. Spadkobierca postanowił umieścić ogłoszenie, w którym zaznaczył, że reszta domu, czyli salon i cztery pokoje oraz łazienka będą wynajęte, za darmo, hałaśliwym studentom, którzy codziennie mają wyprawiać głośne . Dodatkowo nowy właściciel postanowił, że jeśli uda się młodym ludziom wykurzyć znienawidzoną rodzinę to dostaną dodatkową premię finansowa. miał być wynajęty na cały rok akademicki. Właściciel opłacał im takie płatności jak woda, czy gaz. Także studenci płacili wyłącznie z swoje jedzenie oraz huczne . Historia skończyła się tak, że nienawidzeni zrezygnowali po sześciu miesiącach, a spadkobierca miał na własność.

Taka sytuacja to jednak nie jedna na milion. Okazuje się, że wynajem mieszkań warszawa, Wrocław, Kraków czy Śódź również kryją takie atrakcyjne oferty. Skoro właścicielom nie pomaga prawo to sami pomagają prawu. Cóż za rozsądna logika!

Leave a Reply