Wyjątkowe kalendarze planszowe

Wyjątkowe kalendarze planszowe

Czy mogą być dobrym pomysłem na prezent? Tak, jednak te, które można kupić w sklepie zazwyczaj mają neutralne ilustracje lub zdjęcia typu krajobrazy. Trudno mieć osobisty stosunek do takiego kalendarza. Gdy umieścimy w nim jednak zdjęcia rodzinne – nagle okazuje się, że to naprawdę fajny upominek!

, który każdy polubi

Aby nie były nudne i nijakie, lepiej stworzyć samemu. Nie oznacza to konieczności kreślenia kratek i pisania nazw miesięcy samemu (choć i taki pomysł jest cenny), ale oddanie zdjęć do druku. Każdy miesiąc może bowiem oznaczać inną fotografię rodzinną. To szansa na to, by nasz partner myślał o rodzinie w pracy. mogą wisieć cały rok – a każdy miesiąc może przypominać inne miłe wspomnienie – z rodzinnej imprezy, wspólnego spaceru po lesie czy słonecznych wakacji. Gdy mamy gorszy dzień i potrzebujemy otuchy – taki z pewnością spowoduje, że szybko się uśmiechniemy. O o to chodzi!

kalendarze planszowe

mogą być romantyczne?

, które można wzbogacić o własne, radosne zdjęcia to pomysł na prezent dla dziadków, którzy zawsze chcą dostawać i chwalić się zdjęciami wnuków, jak i dla partnera, który zapomina kiedy mamy urodziny czy rocznicę ślubu. Ważne można przecież zakreślić…  W ten sposób , który normalnie jest tylko funkcjonalny, nagle staje się czymś osobistym i wyjątkowym. Wszystko za sprawą zdjęć, które wybieramy sami…

Wśród gadżetów reklamowych, do praktycznych należą kalendarze biurkowe czy ścienne - te, które drukuje firma extrakalendarze są profesjonalne i barwne.

Leave a Reply