Wrocław szykuje się na piątą kolejkę Ekstraklasy

Wrocław szykuje się na piątą kolejkę Ekstraklasy

5 kolejka polskiej Ekstraklasy zaczyna się już 21 września 2012. Na piątek zaplanowano dwa spotkania piłkarskie. Korona Kielce podejmie Podbeskidzie Bielsko Białą, a w stolicy dojdzie do derbów. Na Pepsi Arenie, Legia zagra z Polonią. Eksperci uważają, jednak że najciekawszy mecz zostanie rozegrany we Wrocławiu. Śląsk na własnym stadionie zagra z PGE GKS-em Bełchatów. Po czterech kolejkach ekipa z Wrocławia ma siedem punktów, zaś Bełchatowianie jako jedyni nie zdobyli ani jednego ,,oczka''. Wygrana gości może przełamać passę czterech kolejnych meczy bez zwycięstwa.

przewóz-osób-wrocław

Frekwencja na trybunach – wielką niewiadomą

Śląsk w trzeciej kolejce grał u siebie. Pokonał 1:0 Ruch Chorzów. Na stadionie mogącym pomieścić ponad czterdzieści tysięcy widzów, zasiadło tylko piętnaście. Działacze spodziewają się, że w rywalizacji z Bełchatowem kibiców będzie znacznie więcej. Mają nadzieję, że dostarczy więcej widzów, niż to miało miejsce poprzednio. Dobrą wiadomością dla Śląska jest powrót Sebastiana Mili, po zawieszeniu przez Komisję Ligi. Gra najlepszego wrocławskiego asystenta poprzedniego sezonu na pewno będzie dużym wzmocnieniem. Ta informacja może przesądzić o większej liczbie fanów na trybunach. O liczbie obserwatorów spotkania dowiemy się dopiero po zakończeniu meczu. Kupujący i wynajmujący mają nadzieję na lepsze występy zespołu. Wygrana przesunie klub z piątej pozycji na wyższą. Nawet na lokatę premiowaną awansem do europejskich ów.

Na mecze piłkarskie przewóz osób wrocław dostarcza setki, jak nie tysiące kibiców. Po zakończeniu spotkania z powrotem odwozi ich do miejsc zamieszkania.

Leave a Reply