Wiązary dachowe – czy pasują do modnego wnętrza?

Wiązary dachowe – czy pasują do modnego wnętrza?

Rynek nieruchomości jest dzisiaj tak przesycony, że ceny mieszkań powinny teoretycznie zdecydowanie spadać. Dystrybutorzy jednak tak wiele zainwestowali w powstające budynki (między innymi ze względu na chociażby duże ceny materiałów budowlanych), że dzisiaj wola zostawiać mieszkania puste i czekać na lepszą koniunkturę niż obniżać im ceny. Niestety, rynek nieruchomości jest w tym przypadku bardzo nieprzyjazny dla młodych ludzi, którzy poszukują miejsca na swoje pierwsze i swoje pierwsze lokum. Okazuje się w takim wypadku, że kiedy taka młoda rodzina jest zdesperowana, zaczyna szukać ofert alternatywnych. Jakiekolwiek jest bowiem lepsze niż zupełny brak mieszkania. Czasami więc okazuje się, że rodzina wprowadza się do mieszkania na poddaszu, musi je zaadaptować do swoich potrzeb – co zrobić, by takie wyglądało elegancko i dobrze?

na poddaszu

poddasze, wiązary, mieszkanie

W mieszkaniu na poddaszu najtrudniejsza jest sama powierzchnia tego właśnie mieszkania. Silne bardzo ograniczają ustawialność i metraż takiego mieszkania, a wystające sprawiają, że powierzchnia jest poprzecinana w najbardziej zaskakujących miejscach. Jednak w przypadku urządzania wnętrz można taką przestrzeń poddasza urządzić bardzo ciekawie i zaskakująco. Okazuje się, że nawet wiązary mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym, który może sprawić, ze takie na poddaszu będzie wyglądać dobrze i zaskakująco. Wiązary wykorzystać można chociażby jako półkę czy inne urządzenie domowe

W mieszkaniu na poddaszu bardzo ważne jest odpowiednie wykorzystanie przestrzeni - okazuje się, że nawet wiązary mogą wykorzystane jako idealna pólka na książki.

Leave a Reply