Trening personalny, czyli jak zmobilizować się do ćwiczeń?

Trening personalny, czyli jak zmobilizować się do ćwiczeń?

Wiele osób ma duże ambicje związane ze zrzuceniem dodatkowych kilogramów, czy też z poprawą swojej kondycji i muskulatury. Niestety, czasem te deklaracje są bardzo nietrwałe, i po paru tygodniach ćwiczeń zapominamy o naszym celu. Jest jednak dobry sposób aby jak najlepiej zmobilizować się do regularnych ćwiczeń.

Zajęcia z trenerem

Trening personalny bo o nim mowa jest doskonałym wyjściem dla osób, które nie są pewne czy mają w sobie na tyle dużo mobilizacji, aby samodzielnie regularnie ćwiczyć. Trening z trenerem jest o tyle skuteczny, iż czy tego chcemy czy nie – on nam tak łatwo nie odpuści. Gdy jesteśmy z nim umówieni na konkretny dzień i godzinę, z całą pewnością nie będzie łatwo nieustannie tych zajęć przekładać. oprócz tego, że zmobilizuje nas do regularnych spotkań z nim na Sali gimnastycznej lub na siłowni, z całą pewnością pomoże opracować idealny zestaw ćwiczeń dostoswany specjalnie do naszego zapotrzebowania. Wybierze dla nas ćwiczenia na konkretne partie ciała – na te z którymi mamy największy problem jeżeli chodzi o ich idealny wygląd.

Wydane – dodatkowa mobilizacja

Jeżeli słowa trenera oraz jego pretensje o nieustanne odwoływanie zajęć nie będą do nas docierać, z całą pewnością najlepszą motywacją będą dla nas wydane . Gdy będziemy mieli świadomość ile zapłaciliśmy trenerowi za prowadzenie ćwiczeń z nami, na pewno będzie nam szkoda ich zaprzepaścić i zmusimy się do udania się na ćwiczenia.

Mobilizacja i duże pokłady wiary w siebie są niezwykle ważne jeżeli chodzi o trening personalny. Musimy być wytrwali a w końcu na pewno zobaczymy efekty które nas zaskoczą!

Leave a Reply