Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego w Łodzi

Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego w Łodzi

O czwartku trwają w Łodzi , które mieszczą się w trzech halach na ulicy Stefanowskiego. Jest to jedna z największych imprez tego typu w całej Polsce. Do centralnego miasta przyjechało prawie 226 wystawców. W ich ofercie znajdują się nie tylko wózki inwalidzkie, ale także laski, stabilizatory, pionizatory, czy podnośniki. Prawdziwą atrakcją stał się rehabilitacyjny koń, który jest maszyną i symulatorem jazdy konnej, który pomaga chorym ludziom.

Łódź centrum sprzętu rehabilitacyjnego

Odwiedzający mają się gdzie podziać

Ponieważ nie są to jednodniowe targi to turyści oraz klienci mogą skorzystać z wielu noclegów w Łodzi. Miasto oferuje zarówno w hotelach o wysokim standardzie jak i w motelach, pensjonatach czy schroniskach młodzieżowych. Oferta jest duża i może z niej skorzystać każdy turysta. Wszystko zależy od tego jak zasobny jest jego portfel. Łodzianie zauważyli, że w ich mieście zaczyna dziać się coraz więcej i mogą tworzyć branżę hotelarką. Mówiło się, że Łódź nie ma szans na to, aby hotelarstwo mogło się w niej rozwijać, ponieważ miasto to nie jest typowym miastem turystycznym. Jak widać, bardzo się pod tym względem pomylono.

Łódzi się udało!

Miasto to nie rozwija się może w takim tempie jak Warszawa, ale zaczyna doganiać wszystkie ważniejsze ośrodki w naszym kraju. Dlatego nawet w tym mieście daje radę i przynosi spore dochody. Każdy może się o tym przekonać.

Jeśli chcesz zakupić nowy sprzętn rehabilitacyjny to zarezerwuj nocleg lodz, a będziesz mógł obejrzeć wszystkie stanowiska i wystawy podczas Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego w tym mieście.

Leave a Reply