Szkoła jazdy ma płeć?

Szkoła jazdy ma płeć?

Czy kobieca to dobry pomysł? Panowie zgodnie stwierdzają – tak, panie uważają, że taki podział to dowód na nieustanną dyskryminację. Według nich na drodze płeć nie ma znaczenia – to .

dla właścicielek piersi

dla kobiet, którą promuje ostatnio chwali się większą poznawalnością niż „te normalne”. Nauczyciele prowadzą zajęcia, pamiętając o tym z czym kobiety mają najwięcej problemów. Panie mylą kierunki jazdy i lewą z prawą stroną. Przeciwniczki podziału na kobiecą i męską szkołę jazdy uważają jednak, że podobne błędy mogą popełnić błędy. Im zarzucić można również brawurę, która dla pań nie jest typowa. To mężczyźni jeżdżą szybko, czasem za szybko.

Szkoła jazdy leszno

, czyli o tym czy kobiety maluja usta w aucie

broni się tym, że stereotypowa kobieta na drodze maluje się, rozmawia przez telefon i robi listę zakupów jednocześnie, prowadząc auto. Panie mówią – to tylko krzywdzący stereotyp, który nie ma nic wspólnego z prawdą. Kobiety są na drodze ostrożniejsze – nie prześcigają się i są bardziej wyrozumiale dla innych kierowców. Czy to powód do zakładania szkoły jazdy wyłącznie dla przedstawicielek płci pięknej?Czy taki pomysł dowodzi temu, że szowinizm jest ciągle w modzie? Każdy musi ocenić – samodzielnie. Niektórzy uważają, że o takim profilu może faktycznie pomóc kobietom, których koordynacja ruchowa i poczucie orientacji w przestrzeni jest słabe.

Większość polskich szkół zajmujących się nauką jazdy regularnie podnosi ceny kursów. Na stronie we-to.pl można znaleźć atrakcyjne ceny promocyjne.

Leave a Reply