Świat widziany z perspektywy dwóch kółek

Świat widziany z perspektywy dwóch kółek

staje się w ostatnich latach jedną z najbardziej popularnych form transportu. jest bowiem urządzeniem ekologicznym, który pozwala nie być uzależnionym od wszelkiego rodzaju korków, zawodnego transportu publicznego i innych niedogodności związanych z poruszaniem się po mieście. Okazuje się, że z czasem rowery zaczęto doceniać nie jedynie za ich funkcję praktyczną – wspieranie zdrowia i czystego środowiska naturalnego, ale również za ich modny i ładny wygląd. W połowie pierwszej dekady XXI wieku rowery stały się po prostu bardzo modne! Do Polski moda taka przybyła z Holandii, gdzie transport osobowy opiera się właśnie na tego typu pojazdach.

ma kształt dwóch kółek

rower, rowerzysta, cycle chic, transport

Chociaż w Holandii istnieje transport zbiorowy, kursują głównie autobusy, a ludzie, tak jak i w całej Europie posiadają własne samochody, to chlubą i powodem do dumy pozostaje własny . Maszyny Holendrów oddają bardzo często ich indywidualny gust, ale i charakter. Dzięki rowerom Holendrzy zwykle zdążają na czas i szybciej poruszają się po swoich ciasnych miastach. Okazuje się, że dzięki takiemu pojazdowi Holendrzy czują się narodem modnym i wartościowym. Wszędzie na świecie transport osobowy to głównie nieekologiczne i paliwożerne , w tym kraju opiera się na rowerach – czystych i ekologicznych. Dzięki nich tez do języka potocznego weszło określenie cycle chic, które w pełni oddaje wdzięk rowerzystek, które w Holandii spotyka się na każdym kroku.

Rower to potęga w poruszaniu się - zdrowa i ekologiczna. W wyniku tego transport osobowy holandia opiera się właśnie na tej maszynie. Warto to naśladować!

Leave a Reply