Stadion Narodowy wizytówką stolicy Polski

Stadion Narodowy wizytówką stolicy Polski

Po pierwszym meczu rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie słychać, było liczne grono niezadowolonych działaczy oraz ów. Sprawa ta miała związek z zasuniętym dachem podczas spotkania piłkarskiego. Wysoka temperatura powietrza i ponad pięćdziesiąt tysięcy widzów na trybunach doprowadziło do tego, że na stadionie było dość duszno. Brakowało także odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Niektórzy zastanawiali się, nad tym czy została zainstalowana wentylacja Warszawa. Podczas kolejnych meczy postanowiono, że gdy pozwolą na to warunki atmosferyczne dach będzie rozsunięty. Trzeba przyznać, że takie zadaszenie ma swoje zastosowanie w przypadku ulewnego deszczu. W innych warunkach powinien być schowany. Rozwiązaniem tego, byłaby oraz wentylacja Warszawa. Jednak instalacja takich urządzeń wiąże się z wydatkiem kolejnych sum pieniędzy.

wentylacja-warszawa

Pozytywne komentarze

Wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny stadionu zachwyca obserwatorów. Dla polskich ów oraz obserwatorów jest to najpiękniejszy w całej Europie. Dodatkowym jego atutem jest właśnie rozsuwany dach. Nie ma problemów rozgrywania spotkań w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Każdy kto tylko wybiera się do stolicy Polski, koniecznie odwiedza ten . Dziennie na jego tle wykonywane są setki, jak nie tysiące zdjęć. Nie tylko przez ów sportowych, ale także przez liczne grono turystów. Jak się przewiduje, został odwiedzony przez setki tysięcy osób w ciągu zaledwie kilku tygodni jego funkcjonowania.

Zdaniem kibiców i działaczy sportowych zamknięte obiekty sportowe powinny posiadać odpowiednie urządzenia. Klimatyzacja oraz wentylacja warszawa do takich się zaliczają.

Leave a Reply