Sposób na cellulit, tłuszcz, zmarszczki, przebarwienia skóry i wiele innych

Sposób na cellulit, tłuszcz, zmarszczki, przebarwienia skóry i wiele innych

Nie każdy przez całe życie utrzymuje gładką skórę, pozbawioną przebarwień, a na pewno nie ma ludzi odpornych na procesy starzenia. Można jednak zainwestować w swój wygląd i skorzystać z zalet medycyny estetycznej, która opiera swe zabiegi na naturalnych rozwiązaniach wspomagających autoregenerację naszej skóry.

Bez bólu

Zabiegi takie jak mezoterapia, lipoliza iniekcyjna, czy polegają na wstrzykiwaniu w górną warstwę skóry substancji naturalnych, które wchłaniają się w tkankę skóry i wspomagają jej regenerację. Samo wstrzykiwanie poprzedzane jest zastosowaniem żelu przeciwbólowego, dzięki któremu zabiegi są całkowicie bezbolesne. Można po nich bez problemu wrócić do domu i zająć się codziennymi zajęciami, bez obawy o stan skóry.

Bezinwazyjnie

Peelingi, cosmelan itp. to zabiegi całkowicie nieinwazyjne, poprawiające wygląd skóry bez przerywania ciągłości tkanki, oznacza to równocześnie, że są zupełnie bezbolesne. Mają jednak zastosowanie przede wszystkim w zwalczaniu trądziku, łojotoku, przebarwień skórnych, a także delikatnych blizn i zmarszczek.

Leave a Reply