Simracing dla pirata drogowego?

Simracing dla pirata drogowego?

Jazda samochodem przy ogromnej prędkości może się okazać tragiczna w skutkach. Ale my czujemy w sobie chęć do właśnie tak brawurowego podejścia do jazdy autem i pragniemy się wyżyć na drodze za pomocą ciśnięcia notorycznie pedału gazu do oporu. Ale z drugiej strony mamy przecież rozwiązanie i możemy również poczuć adrenalinę prowadząc samochód bardzo szybko. Jest jednak różnica-nie narażamy swojego zdrowia. Nie ryzykujemy wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ani innymi powikłaniami wynikającymi z ostrej jazdy podczas, której doszło do niebezpiecznej kolizji drogowej. Zastanawiamy się nad tym, co może być równie ekscytujące, co ponad dwieście kilometrów na godzinę na prędkościomierzu. Otóż odpowiedzią na nasze zapotrzebowanie będzie . Zaskoczenie?

Niektórzy mogą stwierdzić, że to nie to samo. Oczywiście, że nie to samo, w końcu jest to świat wirtualny, a nie realny. Ale patrząc na to z drugiej strony nie ryzykujemy naszego życia dzięki . I to jest najważniejsze. Nie narażamy siebie, ani innych na niebezpieczeństwo. Warto skorzystać z tej opcji i przekonać się na własnej skórze, jakie emocje towarzyszą człowiekowi podczas takich wirtualnych wyścigów. Zaspokoimy swoje rozbuchane ego narowistego kierowcy, który nie myśli w granicach rozsądku na drodze, tylko kieruje się chęcią rozwinięcia jak najbardziej zawrotnej prędkości swoim autem. Nie musimy być jednym z setek dawców organów. Przesiądźmy się tylko do symulatora. Swoje pasje i pragnienia możemy realizować na różne sposoby. Niekoniecznie zaraz musimy narażać siebie i innych na śmierć.
 

Pirat drogowy może się wyładować za pomocą symulatora simracing i tam spożytkować swoją energię. Symulator może się okazać doskonałym rozwiązaniem.

Leave a Reply