Realne i wirtualne wyścigi F1

Realne i wirtualne wyścigi F1

Oglądanie kolejnych ów F1 dla miłośników tej dyscypliny jest koniecznością. Nie mogą żadnego z pojedynków przeoczyć. Niektórzy z nich specjalnie przez kilka miesięcy oszczędzają, by kupić bilet i udać się na taki . Wolą to, zamiast wyjazdu na kilka dni podczas urlopu. Zobaczenie na żywo kierowców wyścigowych jest dla nich niesamowitym przeżyciem, a zwłaszcza zdobycie autografu. Reszcie pozostaje oglądanie ów na ekranach telewizorów oraz gry na konsole czy .

gt-simulation

Gra na symulatorze

Jednak wśród tych wszystkich, coraz większą popularność zyskuje gt simulation, czyli wyścigowy. Urządzenie wyglądem przypomina kabinę bolidu. Wygodnie siadając na przygotowanym miejscu, naszym oczom ukaże się kilka monitorów. Na nich wyświetlana jest trasa i część naszego pojazdu. Zanim rozpoczniemy sam , warto jest przez chwilę spróbować jazdy na treningu. Osobom, które po raz pierwszy korzystają z urządzeń, pozwala na przystosowanie się do sterowania bolidem. Po kilku minutach możemy przejść do jednego z ów rozgrywanych na gt simulation. Podczas rajdu mamy do pokonania kilka okrążeń. Nie ma ich aż tak wiele, jak w prawdziwym. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tylko pierwszy na mecie wygrywa. Pragnąc zostać zwycięzcą konieczne jest wyprzedzanie kolejnych kierowców. Zwracajmy uwagę, by manewry te wykonywać dość bezpiecznie. Nie zważanie na to, spowoduje nasz wypadek i zakończanie wyścigu. Nie zawsze warto jeździć z maksymalną prędkością. Ustalenie prawidłowej taktyki przybliży nas do pierwszego miejsca na mecie.

Symulatory wyścigowe gt simulation są używane przez osoby w różnym wieku. Przez młodych, jak i przez osoby dorosłe. Są niesamowitą zabawą i odprężeniem od codziennej pracy.

Leave a Reply