Realne i wirtualne wyścigi F1

Realne i wirtualne wyścigi F1

Oglądanie kolejnych wyścigów F1 dla miłośników tej dyscypliny jest koniecznością. Nie mogą żadnego z pojedynków przeoczyć. Niektórzy z nich specjalnie przez kilka miesięcy oszczędzają, by kupić bilet i udać się na taki . Wolą to, zamiast wyjazdu na kilka dni podczas urlopu. Zobaczenie na żywo kierowców wyścigowych jest dla nich niesamowitym przeżyciem, a zwłaszcza zdobycie autografu. Reszcie pozostaje oglądanie wyścigów na ekranach telewizorów oraz gry na konsole czy komputer.

gt-simulation

Gra na symulatorze

Jednak wśród tych wszystkich, coraz większą popularność zyskuje , czyli wyścigowy. Urządzenie wyglądem przypomina kabinę bolidu. Wygodnie siadając na przygotowanym miejscu, naszym oczom ukaże się kilka ów. Na nich wyświetlana jest trasa i część naszego pojazdu. Zanim rozpoczniemy sam wyścig, warto jest przez chwilę spróbować jazdy na treningu. Osobom, które po raz pierwszy korzystają z urządzeń, pozwala na przystosowanie się do sterowania bolidem. Po kilku minutach możemy przejść do jednego z wyścigów rozgrywanych na . Podczas rajdu mamy do pokonania kilka okrążeń. Nie ma ich aż tak wiele, jak w prawdziwym. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tylko pierwszy na mecie wygrywa. Pragnąc zostać zwycięzcą konieczne jest wyprzedzanie kolejnych kierowców. Zwracajmy uwagę, by manewry te wykonywać dość bezpiecznie. Nie zważanie na to, spowoduje nasz wypadek i zakończanie wyścigu. Nie zawsze warto jeździć z maksymalną prędkością. Ustalenie prawidłowej taktyki przybliży nas do pierwszego miejsca na mecie.

Symulatory wyścigowe gt simulation są używane przez osoby w różnym wieku. Przez młodych, jak i przez osoby dorosłe. Są niesamowitą zabawą i odprężeniem od codziennej pracy.

Leave a Reply