Przewóz osób do Niemiec ucieczką skrzywdzonej kobiety

Przewóz osób do Niemiec ucieczką skrzywdzonej kobiety

Nie każda kobiet trafia na szczęśliwą oraz prawdziwą miłość. Tak stało się w przypadku Pani Agnieszki, która od prawie czterech lat tkwiła w toksycznym związku. Jej partner znęcał się nad nią psychicznie oraz fizycznie. Pewnego dnia postanowiła zakończyć tę farsę i wyjechać przewozami osób do Niemiec. W nowym kraju miała zacząć nowe życie, gdzie nie znajdzie jej , z którym mieszkała i kochała się.

przewóz osób niemcy

Za spóźnienie

Pani Agnieszka pracowała na drugim krańcu miasta w małej firmie, która miała przed sobą bardzo duże perspektywy. Odległość pracy od domu była ogromna, jednak dobre zarobki powodowały, ze decydowała się na pracę w tym miejscu. Problem polegał jednak na tym, że przez komunikacje miejską często się spóźniała, a jej parter uważał, że w czasie 15 minut spóźnienia spędziła ze swoim kochankiem. Pewnego dnia komunikacja miejska znów miała małe spóźnienie. Po przyjeździe do domu na Panią Agnieszkę czekał już zły partner, który po raz kolejny zrobił kobiecie awanturę. Doszło do szarpaniny, a stwierdziła, że czas ten związek zakończyć. Wybiegła z mieszkania, aby kupić bilet na przewozy osób do Niemiec. Czas zrealizować plan, który przed dłuższy czas chodził jej po głowie.

Zatrzymanie

Po kupieniu biletu na przewozy osób do Niemiec Pani Agnieszka postanowiła wrócić do domu, aby spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Niestety do mieszkania wrócił również jej partner, który wpadł w furię, kiedy zaczęła się pakować. Spakowawszy to co się dało wybiegła przed blok, aby zdążyć na autokar. Zatrzymał ją jednak partner, który na oczach sąsiadów zaczął ją bić. Na szczęście pomógł jej sąsiad, który powstrzymał napastnika.

Dla Pani Agnieszki przewóz osób niemcy stał się możliwością ucieczki od mężczyzny, który nieustannie ją krzywdził. Dziś jest już szczęśliwą kobietą u boku innego mężczyzny.

Leave a Reply