Próby wyrzucenia Polaków z Holandii

Próby wyrzucenia Polaków z Holandii

Firmy które prowadzą do Holandii straciły ostatnio na popularności. Bardzo duży odsetek ludzi którzy wybierali się do kraju tulipanów aby zwiedzać zabytki lub pracować zmienia teraz swoje plany i zaczyna poszukiwania różnych ofert na terenie Niemiec lub Anglii. Wszystko to spowodowane jest działaniami jednej z Holenderskich partii która postanowiła prowadzić działania przeciw Polakom które ostatecznie mają zaowocować wyniesieniem się tej narodowości z ich kraju. Firmy prowadzące do Holandii niestety bardzo na tym cierpią ponieważ ludzie przestają uczęszczać w tamtym kierunku. Mimo wszystko ekonomiści z kraju wiatraków wypowiadając się na temat wyjazdu Polaków w bardzo ciemnych barwach ponieważ uważają że gospodarka mogłaby na tym bardzo mocno podupaść.

Koniec przyjaźni

Bardzo dużo osób które posiadają firmy mające w swojej ofercie do Holandii wypowiada się na temat końca przyjaźni pomiędzy Holendrami i Polakami. Może się okazać że Polacy którzy znajdują się aktualnie na terenie Holandii będą bardzo mocno obrażani przez tamtejszą ludność co może spowodować bardzo duże zaostrzenie sytuacji w Europie. Jeżeli tylko polska dyplomacja zacznie działać może się to skończyć albo poważnym konfliktem albo zamknięciem partii której wygląd przewodniczącego w bardzo dużej mierze świadczy o nim samym. Można zdecydowanie porównać Holenderską partię narodowościową do polskiej partii Janusza Palikota. Jest ona zdecydowanie tworem który zrzesza ludzi nie mających szans dostać się do żadnego innego ugrupowania ponieważ są po prostu nieakceptowani przez społeczeństwo co oczywiście w tym przypadku jest bardzo dobrą oznaką.  

Coraz mniej popularne stają się przewozy do holandii ponieważ w świetle ostatnich wydarzeń Polacy wolą wybierać inne kraje do pracy lub zwiedzania na czym Holendrzy bardzo dużo tracą. Nie wiadomo jednak skąd pomysł na antypolską kampanię.

Leave a Reply