Pisanie prac po angielsku to wyzwanie dla odważnych

Pisanie prac po angielsku to wyzwanie dla odważnych

Nie każdy jest w stanie napisać samemu pracę licencjacką po angielsku. To wyzwanie dla studentów, którzy kilka lat zajmowali się studiowaniem właśnie tego języka lub studiowali w języku angielskim. Mimo to okazuje się, że lenistwo studentów nie zna granic. Wykorzystują to ludzie, którzy chcą zarobić spore pieniądze na studentach, którym nie chce pisać się pracy licencjackiej. A jak się okazuje, taki interes może być bardzo dochodowym interesem. Nie trzeba studiować, aby dorobić się sporych pieniędzy.

Pisanie prac po angielsku to wyzwanie

Specjaliści

Bywa również tak, że anglistyki, którzy chcą sobie zarobić, piszą swoim kolegom z innych kierunków w języku angielski. Dzięki temu mogą nawet zarobić 10 tysięcy. Wszystko zależy od tego jak gruba ma być licencjacka i na jaki temat napisana. Bo wiadomo, filologowi ciężko jest pisać pracę inżynierską, musi sam się do tego przygotować, a później prawidłowo ją napisać. Mimo to nie brakuje chętnych do popełniania tego typu oszustw. Najgorsze jest to, że nie ma kto tego zweryfikować, ponieważ wszystko dobywa się po tak zwanym cichaczu. jest oczywiście zdecydowanie droższe niż pisanie prac w języku ojczystym.

Ile biorą?

za pisanie prac licencjackich po angielsku mogą skończyć nawet na 12 tysiącach złotych. Wszystko zależy od tematu pracy oraz od jej grubości. Wiadomo, że , która jest grubsza, napisana jest na wiele stron, zostanie wyceniona zdecydowanie wyżej, ponieważ osoba, która pisała ją, poświeciła jej zdecydowanie więcej czasu.

Jak się okazuje pisanie prac licencjackich po angielsku może być dochodowym interese, Problem w tym, że jest ono nieuczciwym źródłem zarabiania pieniędzy oraz pomagania w zdobyciu wyższego wykształcenia.

Leave a Reply