Odzież dla pokojówek, boy-ów i sprzątaczek

Odzież dla pokojówek, boy-ów i sprzątaczek

Moda wkracza na wszelakie gałęzi biznesu. Dyktuje nowe trendy w branżach gospodarczych i usługowych. Nie ominęła również sektory hotelowego. Bogaty asortyment tkanin i wzorów na rynku, dał szerokie pole działania producentom tekstyliów odzieżowych.

Nieważne czy – liczy się elegancja

Każdy szanujący się hotel, stara się ubrać swoich pracowników, w ten sposób, aby byli oni jak najbardziej reprezentacyjni. Korzystanie z firm odzieżowych, które projektują i wytwarzają unikatowe wzory jest więc dziś czymś normalnym.

Kolory i wzory to jest to!

Duże hotelowe sieci, dbają o to, aby ubrania ich pracowników były eleganckie, ale jednocześnie na tyle charakterystyczne, aby klient łatwo je zapamiętał. Oprócz doboru niepospolitych kolorów, rodzajów tkanin i wzorów, istotną wagę przykładają również do wizerunku loga, które musi być umieszczone na każdym pracowniczym uniformie. Oprócz pięknego wyglądu, strój niezależnie od tego czy należy do kucharza, pokojówki czy boya hotelowego, musi być wygodny i funkcjonalny. Nie może ograniczać jego ruchów, ani być wyzywający i krępujący.

Najważniejsza

Oprócz samego fasonu i koloru w jakim będzie wykonany, najważniejszy rodzaj tkaniny, który zostanie wykorzystany. Musi to być materiał odporny na brudzenie, wytrzymały oraz elastyczny.

Leave a Reply