Obowiązki i przyjemności przyszłej żony

Obowiązki i przyjemności przyszłej żony

małżeństwo w łóżkuMoment, w którym kobieta decyduje o zmianie swojego stanu cywilnego i poślubieniu ukochanego jest jednym z najbardziej kluczowych w całym życiu. Sygnalizuje bowiem odejście od samotności i pewnej nieograniczonej niezależności w stan przejęcia odpowiedzialności za drugą osobę i stworzenia rodziny. Sam ślub jest wydarzeniem, które wymaga starannego przygotowania i planowania.

Najważniejszy dzień życia

Przyszłe Młode są w stanie zrobić absolutnie wszystko, aby w dniu zawarcia małżeństwa wyglądać jak najpiękniej. Wizyta w salonie spa, zaliczenie ystki, fryzjera oraz wszelkie inne przyjemności wpływają na samopoczucie kobiety i jej prezencję w tym najważniejszym dniu. Tylko takie zabiegi mogą zapewnić narzeczonej odpowiednia prezencję i sprawdzić, że będzie wyglądała jeszcze piękniej w oczach swojego przyszłego wybranka.

W końcu następuje ten długo wyczekiwany moment – Panna Młoda gotowa w swojej zapierającej dach w piersiach sukni wchodzi prowadzona przez ojca (jest to zwyczaj protestancki, ale ma głębokie uzasadnienie ideowe) w drzwi kościelne i w rytmie marsza Mendelssohna przechodzi od stanu panieństwa do małżeństwa. Już na zawsze będzie to najpiękniejszy dzień jej życia, który zapamięta na bardzo długo. W tym momencie uświadamia sobie również, że nie jest ważne, ile wcześniej musiała włożyć pracy, aby osiągnąć taki efekt, gdyż zakochany wzrok męża rekompensuje jej to wszystko z nawiązką.

Leave a Reply