Nowy zawód - skupujący samochody

Nowy zawód – skupujący samochody

, jest prężnie, ciągle rozwijającą się gałęzią biznesową. Coraz więcej osób, kupuje na krótki czas, po to aby potem je sprzedać i kupić następne. Dzięki temu, w sektorze pojawia się coraz więcej firm zajmujących się skupem aut.

Na czym dokładnie polega ich praca?

Firmy skupiające , w przeciwieństwie do komisów przyjmują pojazdy w każdym stanie technicznym. Co więcej, nie jest dla nich istotne, jakiej marki bądź modelu one są. Jest to więc idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą co zrobić z autem, które od dłuższego czasu zalega na ich podwórku bądź działce!

Zalety sprzedawania aut firmom skupiającym

W momencie, gdy zgłosimy się do takiej firmy, nieodpłatnie przysyła ona do nas swojego pracownika, który oszacuje ile jest warte nasze auto. Co ważne, jeżeli wyrazimy zgodę i sprzedamy nasz samochód, firma ta zabierze go do siebie na swój koszt, jednocześnie dając nam pieniądze do ręki. Jest to więc idealny sposób na szybkie zdobycie gotówki! Ostatnią, niezaprzeczalną zaletą sprzedaży takiej firmie, jest fakt, iż nie musi ono posiadać ważnego ubezpieczenia OC i przeglądy, a my z chwilą podpisania umowy kupna-sprzedaży, pozbywamy się wszelkich obowiązków związanych z jego utrzymaniem i opłacaniem!

Zatem skup aut to całkiem intratny interes - dobra prowizja od zakupu auta to podstawa. Niejednokrotnie ta prowizja liczona jest w tysiącach.

Leave a Reply