Nowoczesne odkurzacze od Beck Imperial

Nowoczesne odkurzacze od Beck Imperial

Odkurzacz, to , które od wielu lat pomaga nam w utrzymaniu czystości w naszych domach, miejscówkach pracy czy pojazdach. Dzięki niemu, w łatwy i szybki sposób, bez brudzenia sobie rąk, możemy pozbyć się kurzu, okruchów czy innych mniejszych śmieci.

Zasada działania

Odkurzacz, działa poprzez zasysanie brudu do specjalnego, wmontowanego wewnątrz zbiornika. Jest to możliwe dzięki temu, iż zamontowana w odkurzaczu sprężarka (napędzana silniczkiem elektrycznym), wytwarza odruch ssania. Wchłonięte materiały, gromadzone są w zbiornikach, które najczęściej wykonane są z papieru bądź grubej tkaniny. Niezwykle popularne są zbiorniki wodne, które na zasadzie cyklonu zasysają wszelkie nieczystości.

Ciekawostki

Niektóre odkurzacze, posiadają możliwość wyprania powierzchni. Dzięki odpowiednim końcówkom oraz systemowi parowemu mogą bez problemu wyprać takie powierzchnie jak tapicerki czy dywany.

Odkurzacz Beck Imperial

BECK MAXI VAPORI SYSTEM 2000, jest urządzeniem, które posiada niezwykle szerokie pole zastosowań. Potrafi odkurzać, czyścić, odtłuszczać oraz prać. Dzięki jego pomocy, możemy bezproblemowo wyczyścić wszelkie sanitariaty (wanny, i umywalki), baterie, fugi oraz wykładziny. Wytwarza on bardzo silną parę, która oprócz czyszczenia jednocześnie , likwiduje bakterie i roztocza, a nawet pozbywa się przykrych zapachów.

Jest to unikatowy odkurzać, dlatego posiada bardzo dobre opinie od wielu klientów.
 

Firma beck imperial oferuje nie tylko nowoczesne odkurzacze, ale także wyjątkowo przydatne myjki parowe, które pomogą każdej gospodyni domowej. Dodatkowo w ofercie można znaleźć wyjątkowo praktyczne garnki tej firmy.

Leave a Reply