Manipulcje szefa firmy

Manipulcje szefa firmy

Dawniej pracownik dostawał paczki na święta – dla siebie i dzieci. Maluchy cieszyły się na widok reklamówek pełnych łakoci, tych tańszych, ale i tych z wyższej półki, dlatego dzisiaj wspomina się to z sentymentem. Wiele firm zamiast takich paczek wręcza pracownikom bony zniżkowe do sklepów.

firmowe i inne gadżety

Zmienia się polityka firm. Dzisiaj pracownicy dostają co najwyżej firmowe czy długopisy. Wielu pracodawców postanawia inaczej zmotywować ludzi do pracy. Wiele zespołów może chodzić na basen czy siłownię – to opłaca się, ale z drugiej strony niektórzy uważają, że szef podświadomie zmusza ich do uprawiania sportu tylko dlatego, że mogą to robić za darmo. Bywają tacy, którzy cieszą się i uważają, że karnet na basen jest fajniejszy niż firmowe, które są jedynie rocznym gadżetem.

kalendarse firmowe

Po pracy w pracy

Wiele firm wciąż utrzymuje modę na organizowanie w placówce świat czy imienin szefa. To miłe – wszak w pracy spędzamy dostatecznie wiele czasu, by traktować ludzi jako „drugą rodzinę”. Warto jednak mieć się na baczności – niektóre korporacje w ten sposób chcą zmusić pracownika do wydajniejszej pracy. Zachęcają by korzystali z usług, jakie funduje im firma lub zapraszają na imprezy firmowe, jednak robią to z premedytacją. Chodzi o to, by człowiek czuł się zobowiązany pracować lepiej. Wolny czas spędzony na terenie pracy to wciąż jednak czas spędzony w pracy… Może wystarczą więc firmowe?

Dla pracowników kalendarze firmowe to czesto gadżety - prezenty, które mają wzmocnić więź człowieka z firmą.

Leave a Reply