Likwidacja cellulitu - czy to możliwe?

Likwidacja cellulitu – czy to możliwe?

, zwany powszechnie pomarańczową skórką, jest wrogiem praktycznie wszystkich kobiet na świecie. Niezależnie od wieku, rasy, koloru skóry czy wagi – z cellulitem zmagają się wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Oczywiście, u jednych kobiet jest od bardziej widoczny aniżeli u innych, jednak prawda jest taka, że nie tylko waga decyduje o tym jak duży nam grozi.

Czym dokładnie jest ?

to swoiste zgrubienia skóry, które pojawiają się u kobiet powyżej 25 roku życia, na ogół w okolicach ud oraz pośladków. Są to gąbczaste bruzdy, które niestety nie wyglądają estetycznie. Miliony kobiet pragnie z nim walczyć, jednak na nie jest prostym zadaniem. Nie pomagają ani regularne masaże, czy lepsza dieta. Można zmniejszyć jego widoczność, jednak prawda jest taka, że nigdy nie zlikwiduje się go całkowicie.

Walka

Oczywiście nie można poddawać się już na początku, trzeba jednak zaopatrzyć się w dodatkowe pokłady cierpliwości oraz wytrwałości. Systematyczne wklepywanie odpowiednich kremów, masaże specjalnymi gąbkami podczas każdej kąpieli, kategoryczne rzucenie papierosów, zdrowa dieta oraz picie wielu litrów mineralnej wody – wszystko to, może przyczynić się do tego, że może przynieść jakieś widoczne efekty!

Wiele kobiet, które interesuje likwidacja cellulitu zgierz, decyduje się na poddanie zabiegowi mikrodermabrazji, czyli złuszczania zewnętrznego naskórka z ud oraz pośladków. Niestety, aby zabieg ten odniósł skutek, należy kilkakrotnie go powtórzyć.

Leave a Reply