Kosmetyczka w Łodzi zaraża gronkowcem złocistym!

Kosmetyczka w Łodzi zaraża gronkowcem złocistym!

Patrz na ręce!

Jeżeli któraś z pań zmierza do kosmetyczki, by zmienić  lub odświeżyć swój wizerunek, powinna zastanowić się dwa razy nim przekroczy próg salonu kosmetycznego. Każda profesjonalistka, które oferuje usługi kosmetyczne  udostępnia w widocznym miejscu dyplom czy dokument, upoważniający ją do wykonywania zawodu. O ile jej umiejętności są często wyśmiewane przez tych, którzy nie traktują jej zawodu jako nobliwego, o tyle – stan zdrowia pani, która wykonuje nam manicure – powinien być bacznie sprawdzony. Dlaczego? O potrzebie takiej kontroli opowiada ta historia.

Kosmetyczka sprzedała mi czyraka!

Łodź ponownie stała się miejscem, o którym było głośno w gazetach. Tym razem, wydawały się mniej dramatyczne niż słynne „dzieci w beczkach”, lecz mimo to budzą niesmak. Jeden ze znanych i chwalonych salonów kosmetycznych nie kontrolował personelu pod kątem zdrowia. Okazało się to zupełnie nieopłacalną strategią, ponieważ teraz winien jest odszkodowanie i obciążony jest koniecznością pokrycia kosztów leczenia paru klientek. , trądziku, wycinanie skórek czy inne klasyczne , jakim poddały się łodzianki zaowocawały chorobami skóry. Kosmetyczka, która pracowała tego dnia w salonie zakaziła kobiety gronkowcem.

kosmetyczka łódź

„Dzisiaj serwujemy liszaje”

Czy zatrudniona była świadoma swojej przypadłości czy też nieświadomie przyczyniła się do zakażenia łodzianek? Przesłuchanie pracownicy udowniło, że kobieta wiedziała, że „złapała” gronkowca, ale nie sądziła, że może się to okazać problemem dla innych. Lekarze załamują ręce. Gronkowiec najcześciej zostaje „przekazany” przy kontakcie z drugim człowiekiem, o jaki w salonie kosmetycznym nietruno. Oprócz ropnego zakażenia skóry, osobie zarażonej grozi nawet zapalenie opon mózgowych. To oczywiście rzadkość, ale lekceważąca postawa kosmetyczki jest skandaliczna!

Jeżeli chcesz mieć pewność urody i zdrowia jaką daje kosmetyczka łódź wybierz centrum ABC, które mieści się w Śodzi.

Leave a Reply