Jaki jest dobry fotograf ślubny?

Jaki jest dobry fotograf ślubny?

Jaki powinien być dobry ? W mieście takim jak konkurencja jest silna, ale dobry fotograf nie będzie musiał dbać o reklamę, bo dobra opinia klientów będzie najlepszą promocją.

są ważne

musi być bowiem przede wszystkim kreatywny. Widząc parę młodą, musi mieć w głowie pomysły na to jak zaaranżuje sesję zdjęciową. Musi wyczuć charakter pary oraz jej gust. Niektórzy modele są bardziej statyczni – nie lubią szaleń przed obiektywem. Chcą zwyczajnych, ładnych zdjęć, które będą pamiątką dla nich i dla rodziny. Ślub to przecież jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu – warto je więc upamiętnić. Coraz więcej par robi w sposób oryginalny – wówczas nie proponuje, ale dostosowuje się do pomysłów nowożeńców. Wiele sesji ma miejsce już po ślubie. Pozwala to pannie młodej na swobodę – nie musi martwić się o suknię ślubną, która może szybko się ubrudzić. Para jest już rozluźniona – stres weselny mają za sobą, dlatego mogą skupić się na zdjęciach.

fotograf ślubny warszawa

z klimatem

współpracuje z parą podczas sesji, jednak równie dużo pracy czeka go przy komputerze. Fotografia cyfrowa jest szyba i wygodna, ale generuje wiele zdjęć – z tysiąca trzeba wybrać te najlepsze, a potem je wykadrować czy obrobić. To żmudne zajęcie, jednak zadowolenie szczęśliwych małżonków wynagradza ten trud. są pamiątką, z której powinna emanować miłość i radość. To jak para będzie pozować zależy nie tylko od fotografa, ale i od samych modeli.

Leave a Reply