Jak wykonać francuski manicure?

Jak wykonać francuski manicure?

Francuski wciąż cieszy się niezwykłą popularnością. Tak pomalowane są niezwykle eleganckie, urocze i estetyczne. Pasują kobiecie w każdym wieku i na każdą okoliczność. Oczywiście profesjonalny można wykonać w każdym salonie kosmetycznym. Ale równie dobrze można go wykonać w domu. Jak to zrobić?

źródło: blondeme.pl

źródło: blondeme.pl

Na wykonanie francuskiego jest kilka sposób. Ten najprostszy polega na pomalowaniu paznokci bezbarwnym lakierem i wykonania białych końcówek przy pomocy kredki, którą trzeba pomalować spód paznokci.

Można również wykorzystać specjalne końcówki do przyklejania. Mają one różne kształty i rozmiary dzięki czemu można je dobrać do swoich paznokci. Występują również w kilku kolorach. Najpierw należy końcówki przykleić przy pomocy kleju do paznokci, następnie je opiłować i nałożyć lakier bezbarwny.

źródło: szafa.pl

źródło: szafa.pl

Można też wykorzystać specjalne zestawy składające się z dwóch lakierów oraz pasków do przyklejania na , które maja pomóc pomalować końcówki tak, by były takie same. Aby prezentowały się jak najlepiej trzeba pamiętać o dokładnym ich oczyszczeniu. Należy też usunąć skórki, a następnie nałożyć na specjalną bazę, która wzmocni .

źródło: abc-paznokcia.pl

źródło: abc-paznokcia.pl

Następnie korzystamy z pasków do przyklejania. Naklejamy je na płytkę, pozostawiają odkryte końce , które malujemy na biało. Później odklejamy pasek i pokrywamy pastelowym lakierem. Na końcu można jeszcze wykorzystać utwardzacz, który dodatkowo wzmocni .

Leave a Reply