Jak wyglądać szczuplej w dniu ślubu?

Jak wyglądać szczuplej w dniu ślubu?

Każda panna młoda chce się pochwalić idealną figurą w dniu ślubu. Chce wyglądać olśniewająco i sama również czuć się dobrze. I okazuje się, że wcale nie trzeba katować się jakimiś dietami czy treningami. Warto zastosować pewne triki, dzięki którym każda panna młoda w dniu ślubu będzie wyglądała szczuplej.

źródło: lovemydress.pl

źródło: lovemydress.pl

Podstawową sprawą jest wybór odpowiedniej sukni. Nie tylko ma ona spełniać nasze marzenia. Suknia ma również odpowiednio eksponować naszą sylwetkę – powinna ukryć mankamenty figury, a podkreślić jej zalety. Wybieramy zatem suknię, które odejmie nam kilogramów. Najlepiej wybierać te o linii A i bez ramiączek. Odpowiednia będzie też suknia z gorsetem. Trzeba też unikać zbyt wielu ozdób oraz drapowań.

źródło: polki.pl

źródło: polki.pl

Drugą sprawą jest odpowiedni dobór bielizny. Potrzebny jest stanik, który wymodeluje i podtrzyma biust. I jest to szczególnie ważne dla kobiet o obfitych kształtach. Niezbędne okażą się też wyszczuplające, bezszwowe majtki. Można wybrać te wyższe, które jednocześnie wyszczuplą brzuch. W tej sytuacji sprawdzi się również wyszczuplający gorset.

Każda panna młoda musi też utrzymywać odpowiednią postawę. Musi stać wyprostowana – ramiona należy odchylić do tyłu i trzymać plecy prosto. Dzięki temu panna młoda będzie wyglądać szczuplej oraz doda sobie trochę wzrostu.

źródło: whiteday.pl

źródło: whiteday.pl

Warto też postawić na szpilki. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla kobiet niewysokich i tęższych. Szpilki optycznie wyszczuplają sylwetkę. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, by nie przewyższyć wzrostem pana młodego.

 

Leave a Reply