Jak najwięcej światła w naszych domach

Jak najwięcej światła w naszych domach

Oświetlenie odgrywa ogromną rolę nie tylko w budowaniu klimatu wnętrz, ale także naszego samopoczucia. Brak światła osłabia odporność, wprawia w stan otępienia i zmęczenia. Wolimy spać niż działać. Dzieje się tak szczególnie często podczas zimy, kiedy słońce przez większą część dnia jest albo za chmurami, a jeśli już jest słonecznie, to szybko chowa się za horyzontem. Dlatego też tak istotne jest oświetlenie w naszych domach.

Ciepłe światło w nocy, jasne w dzień

Najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o dobieranie tzw. ciepła światła jest połączenie zimnego, ale orzeźwiającego światła dziennego i lekko żółtawego ciepłego światła przed spaniem. Takie możliwości daje jedynie . Przy zastosowaniu specjalnych diod i sterowników, może zmieniać barwę dzięki prostemu w obsłudze pilotowi.

Kilka źródeł światła

Tradycyjne polskie posiada w każdym pokoju od jednego do maksymalnie dwóch źródeł światła. A przecież nie jest problemem zamieszczenie kilku źródeł światła. W ten sposób oświetlenie sięga w każdy kont domu. I nasze są rozświetlone. Można umieścić kilka lampek, nie wszystko musi być oczywiście jednym rodzajem oświetlenia, można przecież połączyć tradycyjne żyrandole z oświetleniem LED w kilku miejscach.

Nie wszyscy mają problemy z właściwym podejściem do wnętrz mieszkalnych. Na adkon.pl istnieje wiele żarówek pozwalających w mieszkaniu na stworzenie niezapomnianego wrażenia.

Leave a Reply