Jak dobrze i szybko umyć okna?

Jak dobrze i szybko umyć okna?

Dziś praktycznie w każdym domu czy mieszkaniu są zamontowane , które z całą pewnością myje się zdecydowanie szybciej aniżeli okna drewniane, jakie kiedyś miały nasze babcie czy prababcie. Prawda jest jednak taka, iż niezależnie od tego z czego są wykonane, okna trzeba regularnie myć, co jest bolączką dla wielu gospodyń domowych.

Własne sposoby

Oczywiście do mycia okien można kupować gotowe , które mają to ułatwić i usprawnić. Wiele osób ma jednak swoje wybrane sposoby na , których nauczyli się jeszcze w domu, są to sposoby jakie wybierane były przez ich mamy czy babcie.

O czym mowa?

Z całą pewnością, wielu gospodyniom domowym, znany jest sposób mycia okien przy użyciu starych gazet. Choć może wydawać się do dziwne i nie wygodne, prawdą jest, że sprawdzało się kiedyś i sprawdza obecnie. Jest to sposób nie tylko tani i praktyczny, ale też skuteczny. Dzięki myciu okien pcv gazetami, możemy być pewni, że nie będzie na nich smug ani zacieków. Farba drukarska nie zostawia żadnych śladów, dlatego jest to całkowicie bezpieczny sposób. Dobrze wykorzystać też glicerynę, którą nakłada się po umyciu okien – dzięki temu, nie osiada na nich kurz i na długo są czyste. Myjąc okna musimy pamiętać, aby nie robić tego w dużym słońcu, bowiem jest to idealny sposób aby powstały smugi, jeżeli zależy nam na efektywnym błysku, można wypolerować okna starymi nylonowymi rajstopami.

Szukasz nowych okien. Trafiłeś idealnie, na http://www.triplast.pl/oferta_okna_pcv/ znajdziesz okna do domu oraz firmy.

Leave a Reply