Jak ciekawie ozdobić schody?

Jak ciekawie ozdobić schody?

Nieodłącznym elementem ów piętrowych są oczywiście . Na to jakie wybierzemy ma wpływ wiele czynników – ilość miejsca, styl wnętrz czy wygoda. mogą mieć bowiem różne kształty i mogą zajmować różną ilość miejsca. Nie jest to jednak wcale przestrzeń stracona. mogą stać się niecodzienną ozdobą przedpokoju – wystarczy jedynie odpowiednio je wykończyć.

źródło: urzadzamy.pl

źródło: urzadzamy.pl

Jedną z możliwości jest zagospodarowanie ściany przy schodach. Można ją pomalować, wybrać naklejki ścienne lub fototapetę. Oczywiście motyw oraz kolorystyka takiej ozdoby musi pasować do klimatu, jaki panuje w domu. Pięknie będą się tutaj prezentować wzory kwiatowe, które ożywią wnętrze lub nadadzą mu romantycznego charakteru. Można postawić na wzory geometryczne lub abstrakcyjne, które sprawdzą się w domach nowoczesnych. Możliwości jest naprawdę wiele, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego.

źródło: urzadzamy.pl

źródło: urzadzamy.pl

Taką ciekawą fototapetą można również pokryć ścianę znajdującą się w miejscu załamania schodów. Tam idealnie sprawdzą się krajobrazy. Będzie to wyglądało tak, jakby prowadziły do zupełnie innego świata. Osiągnięty efekt będzie zachwycający.

źródło: schody-meble.pl

źródło: -meble.pl

Poza tym można również ozdobić przestrzeń między schodami. Tutaj również warto sięgnąć po tapetę, która powinna pasować do wystroju wnętrz. Sprawi, że będą niezwykle oryginalne i ozdobią przedpokój. Oczywiście wybierając takie ozdobne tapety należy sprawdzać ich jakość. Potrzebna są nam materiały jak najbardziej trwałe, które będą przez długa czas pełnić rolę ozdoby schodów.

Leave a Reply