Imprezy firmowe - zdobywanie lojalności pracownika

Imprezy firmowe – zdobywanie lojalności pracownika

Imprezy firmowe, są dziś bardzo popularne i chyba każdy pracujący w większej firmie, miał przyjemność w takiej uczestniczyć. Czy tak naprawdę zastanowiliśmy się jednak, po co – oprócz dobrej zabawy – są one organizowane?

Forma nagrody

Dla wielu pracodawców, organizowanie imprez firmowych, jest formą nagrody dla swoich podwładnych Chcą oni w ten sposób pokazać, że doceniają ich pracę oraz wkład włożony w rozwój całej firmy. Jest to bardzo miłe wyróżnienie, bowiem motywuje ów do dalszej pracy.

Forma integracji

Imprezy pracownicze, są również organizowane po to, aby bardziej zintegrować całą grupę współów. Spotkanie na stopie przyjacielskiej, pozbywając się obowiązujących w ciągu pracy skrępowań, może przyczynić się do budowania nowych więzi i przyjaźni między pracownikami. Uczestnicy lepiej się poznają, mogą spokojnie porozmawiać o prywatnych sprawach, wymienić się spostrzeżeniami i uwagami.

Forma budowania lojalności wobec firmy

Dzięki imprezom integracyjnym, które są atrakcją i super zabawą dla ów, wzmacniają się również ich relacje z całym zarządem oraz samą firmą. Osoby takie, dzięki temu, że czują się docenione, rzadziej odchodzą do konkurencji i czują się przywiązane do swojego miejsca pracy.

Chcesz zdobyć lojalność swoich pracowników? PlayPlace organizuje najciekawsze imprezy integracyjne w całej Polsce. Poza zapewnieniem sali, cateringu i muzyki, firma ta udostępnia symulatory, które urozmaicą zabawę na takim evencie.

Leave a Reply