Holandia – kraj z największym portem w Europie

Holandia – kraj z największym portem w Europie

Wybieramy się do Holandii by podziwiać jeden z największych ów na świecie. Jest on największy w Europie. Rozciąga się na długości aż 40 km. Najlepszy widok jest nocą, gdy jest oświetlony. Zajmują się głównie przemysłem petrochemicznym, obsługą frachtowców i przeładunkiem. wyposażony jest w nowoczesne terminale naftowe, rudowe i kontenerowe. Obsługuje wymianę handlową towarów. Przywóz ropy naftowej, węgla kamiennego, zboża, wywóz produktów naftowych, maszyn i chemikaliów. Dostać się do tego kraju możemy na różne sposoby. Samolotami, promami, samochodami albo wybrać . Najwięcej ludzi decyduje się na wybór busów. Jest on od innych tańszy mimo, podróży trwającej kilkanaście godzin.

Stawiamy na ekologię

Po dojechaniu do tego państwa możemy zauważyć, że jest to bardzo ekologiczne. Wszyscy posiadają w rodzinie . Z badań przeprowadzonych wynika, że w Holandii jest dwa razy więcej samochodów niż jednośladów. Sprzyja temu powstawanie dróg rowerowych. Jest ich ponad 15 tysięcy kilometrów. Wykorzystują alternatywne źródła energii, zakładają w samochodach instalacje gazowe w celu zmniejszenia zanieczyszczeń.

busy do holandii

fot. http://www.nationsencyclopedia.com

Gościnność i serdeczność

Dla gości z innych krajów są bardzo serdeczni i gościnni. Uczestniczą w organizowanych paradach, imprezach, koncertach, występach. Ten kraj jest bardzo ładny i estetyczny. Zachwycić nas może to co znajduje się zarówno w dużych aglomeracjach i małych miasteczkach. Państwo to słynie na z ów holenderskich. Produkowane ze świeżego, surowego i nie pasteryzowanego mleka. Najbardziej znany jest . Organizowane są tu także targi serowe. Warto zatem odwiedzić ten kraj. Zabrać przyjaciół, rodzinę i wynająć . Każdy z nas znajdzie tu coś dla siebie.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł i masz ochotę wybrać się do holandii to należy wiedzieć, że istnieje wiele środków transportu jednak najlepszym są busy do holandii - tańsze od samolotów i lepsze od pociągów bo docierają pod wskazany adres.

Leave a Reply