Gdański gang zatrzymany

Gdański gang zatrzymany

Pewien w Gdyni był miejscem, gdzie spotykała się mafia. Właściciel skupu o tym wiedział – sam był bowiem członkiem gangu, o którym pisały gazety w całym kraju.

i nie tylko…

wydawał się miejsce, na które policja nie zwróci uwagi. Rzeczywiście tak było przez długi czas. Mężczyźni spotykali się pod pretekstem sprzedania auta czy też wymiany części, tak naprawdę jednak załatwiali „brudne interesy”. Nie mieli stałej siedziby – w skupie pojazdów nikt zaś się nimi nie przejmował. Codziennie bywało tam wiele ludzi, z którymi właściciel rozmawiał. , który prowadził chętnie bowiem przyjmował zniszczone czy rozbite. Trafiały tam po wypadkach. Wiadomo bowiem, że ich właściciele nie mogli już z nich korzystać. Często naprawa i ponowne użytkowanie zepsutego auta jest mniej opłacalna niż kupno nowego, dlatego też lub ich części trafiały na .

skup pojazdów gdynia

został zamknięty

Miejsce to miało jednak i inną funkcję – było bowiem kryjówką gangu, którego policja szukała w Gdyni. W końcu udało się odszukać mężczyzn, którzy byli odpowiedzialni za nielegalne interesy wykonywane często pod przykrywą działalności skupu. Zarówno właściciel, jak i reszta mężczyzn została zatrzymana. Grozi im do parunastu lat więzienia. Akcja, którą przeprowadzona była szybka i skuteczna – policja przez długi czas jedynie obserwowała i jego właściciela.

Policja odkryła, że skup pojazdów gdynia była przykrywką dla działalności gangu, który ukrywał się od wielu miesięcy. Mężczyźni zostali jednak schwytani zatrzymani, a skup zamknięty, ponieważ jego właściciel był członkiem nielegalnej grupy.

Leave a Reply