Efektowne oświetlenie mieszkania

Efektowne oświetlenie mieszkania

Ostatnie lata pokazują wyraźnie, że rachunki za media będą rosnąć coraz bardziej. Niedawno uwolniono konkurencję na rynku energetycznym, ale nie przekłada się to jeszcze nie ceny prądu dla indywidualnych odbiorców. Zapewne na nowych rozwiązaniach skorzystają nie osoby prywatne, ale w pierwszej kolejności firmy, które płacą największe rachunki, a do których będzie skierowana oferta coraz śmielej pojawiających się na rynku operatorów. Prywatne osoby, właściciele mieszkań i ów jednorodzinnych muszą szukać oszczędności na własną rękę.

Żyrandole, które wykorzystują led

O ile ci drudzy mogą zainwestować w takie ekologiczne rozwiązania, jak kolektory słoneczne, a nawet prywatne elektrownie wiatrowe, o tyle ci, którzy mieszkają w blokach, muszą poprzestać na znalezieniu sposobów na oszczędzanie w innych sposób. Można zacząć od zmiany żarówek na led. Nie od dziś wiadomo, że jest ono dużo bardziej oszczędne, niż tradycyjne żarówki. Taśmy led będą dawały tyle samo światła, a poza tym światło to będzie dużo bardziej jasne i tym samym przyjemniejsze dla oka. Nowoczesne żyrandole również mogą bazować na takim rodzaju oświetlenia.

żyrandole szczecin

Piękne światło i miłe dla oka rachunki za prąd

Można będzie je zainstalować w wielu miejscach w domu. Ich konstrukcja umożliwia łatwe przemontowanie ich gdzie indziej. Co ważniejsze, taśmy rgb są na tyle uniwersalne estetycznie, że będą pasować do praktycznie każdego wystroju mieszkania, nawet do stylowych mebli. Żarówki led natomiast pasują do klasycznego gwinta żarówkowego i dobrze skomponują się z każdym żyrandolem lub lampą wolno stojącą. Można na nie założyć klosz, ale można tez pozostawić je bez klosza, aby lepiej rozpraszały światło.  Żyrandole nie muszą już zużywać tyle prądu – nowoczesna technologia pozwala łączyć oszczędność z pięknym designem.

Dawne żyrandole szczecin zużywały bardzo dużo prądu. Dzisiejsze są równie efektowne, ale mogą być energooszczędne. Tradycyjna żarówka odchodzi w niepamięć.

Leave a Reply