Dziecinne marzenia bardzo często dorosłe życie modyfikuje, od architekta do mechanika

Dziecinne marzenia bardzo często dorosłe życie modyfikuje, od architekta do mechanika

Wielu z nas od małego dziecka miało pomysł na swoje przyszłe życie, oczywiście bardzo często ulegał on modyfikacjom i zmianom a czasem zupełnemu przeobrażeniu. Będąc dzieckiem wyobrażaliśmy sobie co byśmy chcieli w życiu robić i czym się zajmować, nie zawsze dalsze życie dawało nam szansę na spełnienie tych marzeń. Czasem zmieniły się nasze upodobania i marzenia. Zdarzało się i tak, że udało nam się dojść do upragnionego celu, a okazywało się, że wcale nei jest tak kolorowo pracować jako czy w innym zawodzie. Niestety bardzo często nasze wyobrażenia różnią się od realnych aspektów pracy w danym zawodzie.

bezrobotny niestety coraz bardziej popularny

Rynek pracy w ostatnim czasie nie wygląda zachęcająco, w wielu branżach obserwujemy przesyt wykwalifikowanych absolwentów studiów czy nawet juz doświadczonych ów. Niestety w ostatnim czasie wielu ów otrzymało wypowiedzenia i z dnia na dzień straciło pracę. Kryzys gospodarczy dosięga już dzisiaj praktycznie każdą branżę, nie ważne czy jest się architektem czy zwykłym pracownikiem fizycznym, zwolnienia dotyczą wszystkich. Najgorzej jednak wygląda sytuacja absolwentów bez doświadczenia. Pracodawcy nie chcą zatrudniać takich osób, szkoda im czasu i pieniędzy na kształcenie ów. Nie ważne czy szukamy pracy w biurze projektowym czy w fabryce, warunki pracy bardzo często są nie do zaakceptowania. Niestety wielu pracodawców wykorzystuje ciężką sytuację pracownika.
 

Aby rozpocząć budowę każdego rodzaju obiektu należy zatrudnić dobrego architekta, sprawdź to i zapoznaj się z portfolio renomowanej pracowni architektonicznej.

Leave a Reply