Druga miłość emerytów na wycieczce z Aven Travel

Druga miłość emerytów na wycieczce z Aven Travel

jest dla każdego człowieka czasem, kiedy wreszcie można zrezygnować z pracy oraz można wreszcie znaleźć odrobinę czasu dla samego siebie. Jest bowiem jasne, że czas działalności zawodowej musi w końcu dobiec swojego kresu, a wciąż wtedy pozostaje trochę czasu (patrząc na średnią życia w Polsce mężczyznom pozostaje około 10 lat, a kobietom około 20 lat) na realizowanie osobistych hobby i pasji. Czas emerytury jest bowiem czasem, kiedy wreszcie można zmienić coś w swoim życiu. Czasami również jest to na prawdziwą życiową rewolucję. W wieku siedemdziesięciu kliku lat można się bowiem znowu zakochać!

Czas na miłość na wycieczce z Aven Travel

miłość, zakochanie, emerytura, starość

Miłość może zaskoczyć człowieka w każdym momencie jego życia. Mało jest jednak ludzi, którzy miłości oczekują lub wyglądają w latach późniejszych, na przykład w czasie emerytury właśnie. Wtedy bowiem jest jasne, że wszystko ma się ku końcowi i nie ma na co już oczekiwać. Czasami jednak życie przygotowuje dla człowieka liczne zaskakujące zwroty akcji. Jeden z nich dotknął na przykład uroczę parę ów (on z Wielkopolski, ona z Gdańska), którzy wybrali się z Aven Travel na wycieczkę do Ćmielowa, aby zobaczyć słynną na całą Europę fabrykę porcelany. Na tym właśnie wyjeździe starsi państwo wpadli sobie w oko, a ich znajomość rozwijała się potem przez wiele miesięcy. Dzisiaj, dzięki wycieczce z Aven Travel, starsi państwo stają ponownie na ślubnym kobiercu. W życiu zdarzają się prawdziwe cuda.

Na starość każdego człowieka mogą czasami spotkać ciekawe i zaskakujące wydarzenie - na wycieczce z aven travel można nawet odkryć prawdziwą miłość dla każdego.

Leave a Reply