Długo skrywana tajemnica babci

Długo skrywana tajemnica babci

Często babcie skrywają tajemnice przed swoimi dziećmi, ponieważ uważają, że tak będzie im się znacznie łatwiej żyć. Pewna z Warszawy ukrywała pewną informację przed swoją córką, Małgorzatą, i pewnie nadal by to robiła, gdyby nie jej , która znalazła przypadkowo jej z pierwszym mężem. Problem polegał na tym, że nikt nie wiedział, iż była wcześniej mężatką. Nikt oprócz jej aktualnego męża.

zdjęcia ślubne warszawa

fot.http://www.fashion-era.com/Weddings/1927-old-wedding-photos.htm

Ciekawska

Okazuje się, że mała dziewczynka nie chciała się przysłuchiwać nudnej rozmowie dorosłych. Z tego powodu postanowiła pójść do pokoju babci i poszperać w jej rzeczach. Babcia zawsze miała bardzo ciekawe przedmioty, które dla małej dziewczynki były wręcz magiczne. W pewnym momencie w szufladzie pod kolorową ceratką znalazła starą kopertę z jeszcze starszym zdjęciem. Na zdjęciu znajdowała się młoda w białej sukni oraz mężczyzna w jakimś mundurze. Szybko postanowiła pokazać swoje znalezisko mamie, Panie Małgorzacie, która na zdjęciu ślubnym rozpoznała swoją matkę. Nie wiedziała tylko, kim jest mężczyzna obok. Natłok pytań spowodował, że córka zmusiła matkę do wyznania prawdy.

Prawda

Matka pani Małgorzaty przyznała się, że była wcześniej mężatką. Szybko zaszła po ślubie w ciążę, ale jej mąż równie szybko umarł. Powodem jego śmierci stała się wojna. Ona jako samotna matka dawała sobie jakoś radę, ale pomóc postanowił jej inny mężczyzna, który podkochiwał się w niej jeszcze za czasów dzieciństwa. Przygarnął kobietę z dzieckiem, a z czasem między nimi narodziła się miłość. Po poprzednim związku kobiecie pozostało tylko oraz jej dziecko, Małgorzata.

Tajemnice są wszędzie, ale niestety nie przynoszą żadnych pozytywów. Wielu fotografów ślubnych musiało sprostać takim zadaniom, choć nie było to zbyt łatwe.

Leave a Reply