Depilacja laserow – na czym polega

Depilacja laserow – na czym polega

Niechciane owłosienie to duży problem, szczególnie dla kobiet. Depilacja woskiem czy depilatorem nie należy do najprzyjemniejszych, a zwykłe golenie(szczególnie jeśli chodzi o ) trzeba zbyt często powtarzać. Zabieg, który pozwala zapomnieć o tych nieprzyjemnych czynnosciach to . Budzi to jednak dużo obaw, a tak jak to zwykle bywa boimy się tego co nie znamy.


Wypalanie wlosków


polega na nagrzewaniu przy pomocy światła laserowego włosa i jego cebulki, co powoduje przegrzanie się mieszka i w konsekwencji jego wypadnięcie. Niestety jest skuteczna jedynie w przypadku ciemnych włosków. Ciemne kolory lepiej pochłaniają ciepło, a więc włoski szybciej się nagrzewają. W przypadku jasnych włosków nagrzewają się one równie wolno jak sama skóra, dlatego przegrzanie włoska musiało by być przeprowadzone kosztem poparzenia naskórka.


także dla mężczyzn


Zabieg ten nie jest dedykowany wyłącznie dla pań. Panowie najczęściej decydują sie na depilację zarostu oraz owłosienia pod pachą. Celem tego jest uzyskanie większej wygody, nic innego. Pracodawcy często wymagają od pracownika gładkiej skóry na twarzy, a codziene golenie nie należy do najwygodniejszych czynności.

Leave a Reply