Damskie torebki to skarbnica skarbów wszelakich!

Damskie torebki to skarbnica skarbów wszelakich!

Kobiety znane są ze swojego umiłowania porządku. Czasami ta cecha pewnego pedanctwa wyśmiewana jest przez mężczyzn, chociaż panowie na głos nie pochwalą się, że nie wyobrażają sobie życia bez kobiet, które organizowałyby im czas, mieszkanie, oraz dbały, by wyglądali oni schludnie w każdej niemalże sytuacji. Okazuje się, że panie jednak mają pewne wyjątki od tego, jak traktują swoje domy, mieszkania i otoczenie. Podczas gdy w każdej z tych przestrzeni zazwyczaj panuje i kontrola, tak jest jedno miejsce, które unika kobiecemu poczuciu porządku i logiki. Takim miejscem jest właśnie damska torebka, której czasami bardzo daleko jest od jakiegokolwiek porządku. W torebce damskiej mogą kryć się wszelkiego rodzaju dziwy, a nawet właścicielka nie zna najczęściej ich funkcji. Podczas przeszukiwania damskiej torebki może nadziać się na prawdziwe i zaskakujące skarby. Niektóre z nich mogą być nawet niebezpieczne!

Damskie torebki dla poszukiwaczy skarbów!

torebki, damskie torebki, kobieta, bałagan

Torebka jest miejscem, gdzie kobieta cały czas stara się wprowadzić , ale zazwyczaj jej się to nie udaje. Trudno rozgryźć, czy możliwa jest jakakolwiek ingerencja w materię damskiej torebki, by wreszcie znajdowało się w niej jedynie to, co musi tam być, bez wszystkich dodatkowych atrakcji. Co zaś najśmieszniejsze, nie tylko obcy mają problem, żeby odnaleźć coś w damskiej torebce, jeszcze większe problemy mają z tym same kobiety. Trzeba im jednak wybaczyć, torebki potrafią być dla pań bardzo zdradliwe.
 

Bałagan, jaki panuje w przestrzeniach damskiej torebki jest właściwie legendarny. Nawet same panie mają problemy z poszukiwaniami rzeczy w swoich torbach.

Leave a Reply