Czy ty też masz talent?

Czy ty też masz talent?

to pojęcie, które jest dziś zbyt nadużywane. W Polsce wiele osób uważa, że jest obdarzonych niesamowitym talentem – zarówno muzyczny, jak i artystycznym czy aktorskim. Wiele osób jest bezkrytycznych w stosunku do siebie co najlepiej widać w różnych programach rozrywkowych do których zgłaszają się istne ewenementy.

fot.http://1.bp.blogspot.com/_

Programy muzyczne

W naszej polskiej ogromną popularnością cieszą się wszelkie programy rozrywkowe do których zgłaszają się uczestnicy, a jurorzy – najczęściej znane i lubiane postaci z showbiznesu – oceniają ich szansę na karierę. Każdy taki zawiera wiele etapów, z których chyba najciekawszym jest ten pierwszy – kiedy na castingi przychodzi pełno osób, również tych, które ślepo wierzą w swój . Osoby takie śpiewają, tańczą czy też grają na instrumentach w ten sposób, iż uśmiech żalu oraz współczucia pojawia się na twarzy odbiorców.

owych programów muzycznych cieszą się, zacierając ręce, bowiem im więcej takich wariatów się pojawi, tym więcej komentarzy będzie na temat programu, a sama oglądalność wzrośnie. Oczywiście na ogół osoby te nie przechodzą do kolejnych etapów, są eliminowani przez jurorów, którzy często nawet nie wiedzą jak skomentować ich nieudany występ. Wiele osób zarzeka się, iż nie jest to dla nich żadnej znak, który kończy ich karierę i nie poddadzą się, odbiorcy jednak mają nadzieję, iż jest to czcze gadanie i tak naprawdę osoby te w końcu udadzą się po rozum do głowy i przestaną się ośmieszać.

Najciekawsze jest to, iż ci którzy mają prawdziwy talent, bardzo często są również najbardziej skromni i nie okazują tego na prawo i lewo. Są to równocześnie osoby najbardziej doceniane, które odnoszą sukces w tego typu programach.

Leave a Reply