Coraz większa konkurencja wśród zagranicznych przewoźników

Coraz większa konkurencja wśród zagranicznych przewoźników

Wśród firm które posiadają w swojej ofercie jest coraz większa konkurencja ponieważ zauważalny wzrost zainteresowania wyjazdami za granice spowodował że kilka nowych dużych firm postanowiło wypuścić swoją ofertę na rynek. Wszystko to jest tak naprawdę konsekwencją tego ze Polacy coraz częściej szukają pracy za granicą i zostają tam ponieważ w swoim własnym kraju nie mają szansy na to żeby godnie żyć. Młodzi ludzie którzy uczą się przez wiele lat w polskich szkołach i stają się jednymi z najlepiej wyedukowanych ludzi na świecie wyjeżdżają i oddają swoje umiejętności zagranicznym firmom. Niestety jeżeli sytuacja finansowa w Polsce się nie poprawi taki stan rzeczy doprowadzi ostatecznie do upadku kraju. czy innych europejskich krajów wywiozą wszystkich za granice i nie będzie już miał kto pracować na to żeby kraj się utrzymywał.

Źródło: transportpolicy.org.uk

Ciężka sytuacja w kraju

Ludzie nie zauważają prawidłowości która jest obecna od zawsze na tym świecie. Żeby cokolwiek uzyskać trzeba tak naprawdę bardzo dużo zainwestować. Bez inwestycji w ludzi Polska może mieć bardzo duże problemy ponieważ nikt nie będzie zainteresowany tym żeby pracować za grosze jeżeli wyjeżdżając będzie mógł nie dość że zarobić pieniądze to jeszcze nie będzie się martwił o swoją przyszłość. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki możemy się obawiać tego że nawet okażą się dla nas za drogie i nie będzie po prostu stać nas na to żeby wyjechać w poszukiwaniu pracy za granicę co mogło by doprowadzić do wielu konfliktów między ludźmi w kraju. Miejmy nadzieje że takie przewidywania nie spełnią się.

Coraz większa konkurencja utrudnia firmom posiadającym busy do niemiec funkcjonowanie na rynku. Zagraniczni przewoźnicy mają czasem porównywalne ceny a dużo wyższy standard czego Polacy nie potrafią nadrobić.

Leave a Reply