Co należy zrobić, by sprowadzić samochód zza granicy?

Co należy zrobić, by sprowadzić samochód zza granicy?

Osoby sprowadzające zza granicy muszą udać się do urzędów w celu uzyskania ów uprawniających do wyjazdu z tego kraju. Potrzebne są dokumenty akcyzowe, które składa w odpowiednim urzędzie. Dzięki takim agencjom łatwiej jest załatwić niezbędne dokumenty. oferuje także tłumaczenie ów obcojęzycznych, które są niezbędne przy akcyzie i rejestracji sprowadzanego pojazdu. Wybór firmy jaka pomoże nam w tego typu sytuacji nie jest łatwa. Na rynku działają setki takich przedsiębiorstw. Każdy zaznacza, że jego oferta jest najkorzystniejsza dla klienta. By jednak to ustalić potrzebne będzie zapoznanie się z ofertami kilu takich agencji. W domu na spokojnie musimy takie oferty porównać. Dzięki temu ustalimy gdzie naprawdę takie usługi są najtańsze.

agencja-celna

Dokumenty i ich dokładne sprawdzenie

Do prawidłowego sprowadzenia pojazdu potrzebujemy wypełnienia wszystkich niezbędnych ów i zapłacenia za nie. Jeżeli chociaż jedna z tych spraw nie zostanie załatwiona, prawnie nie możemy takiego samochodu wywieźć. Osoby zajmujące się sprowadzaniem samochodów znają się na takich procedurach i w krótkim czasie są w stanie załatwić wszystkie niezbędne formalności. Podczas kupowania pojazdów sprowadzanych musimy dowiedzieć się i otrzymać dokumenty poświadczające, że został sprowadzony do Polski uczciwie i legalnie. Jeżeli tego nie uczynimy, to pewnego dnia może się okazać, że taki pojazd zostanie nam zabrany. Wiele aut jest kradzionych i sprzedawanych z podrobionymi dokumentami. Ważne jest zatem ustalenie czy dany nie został skradziony. Ochroni nas to przed utratą pieniędzy i kłopotami z prawem.

Taka agencja celna pomaga nam przy złożeniu dokumentów w Urzędzie Celnym. Do sprowadzenia pojazdu samochodowego potrzebujemy prawidłowo wypełnionych dokumentów.

Leave a Reply