Co może przytrafić się pracownikowi biurowemu?

Co może przytrafić się pracownikowi biurowemu?

Zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy często jest ignorowana przez przedsiębiorców, nie korzystają oni z szerokiej gamy usług bhp. Pracownicy nie przechodzą nie tylko specjalistycznych, ale nawet ogólnych szkoleń bhp. Problemem nie będzie jednak kontrola Państwowej inspekcji pracy, a raczej możliwość czasowej utraty pracownika, który będzie musiał zostać poddany hospitalizacji.

Co może przydarzyć się w biurze

Pracownik biurowy w teorii nie jest narażony na niebezpieczeństwa, w praktyce jednak także w biurach dochodzi do wielu wypadków, których skutki można minimalizować dzięki profesjonalnym usługom bhp. Do podstawowych należą oparzenia(np. herbatą lub kawą), porażenia prądem, a także złamania. Nie każdy wie jak sobie poradzić z człowiekiem, który złamał nogę lub został porażony prądem. Dzięki usługom bhp pracownicy będą potrafili zminimalizować negatywne skutki takich wypadków.

Podstawowe

Firmy zajmujące się bezpieczeństwem i higieną pracy oferują szeroki zakres usług bhp. Nie wszystkie jednak są potrzebne w niewielkich biurach czy nawet firmach. Doradztwo to specjalistyczna usługa bhp skierowana do zakładów zatrudniających nawet kilkaset osób. natomiast kierowane są do niewielkich firm, w których wystarczy wiedza pracowników.

Eltad to firma oferująca usługi bhp dla małych firm(szkolenia bhp) a także dla dużych zakładów (doradztwo bhp) firma ta już od lat oferuje swe usługi przedsiębiorcom w całym kraju.

Leave a Reply