Bolerka koronkowe podbijają serca kobiet

Bolerka koronkowe podbijają serca kobiet

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego szykują szafy na gorące, upalne dni. W tym sezonie bardzo popularne okazują się koronkowe, które są bardzo przewiewnym rozwiązaniem dla . Dzięki nim znacznie łatwiej obniżyć ciepłotę ciała. W sklepach pojawia się bardzo dużo bolerek koronkowych. Różnią się one nie tylko koronka, ale również fasonem, więc jest w czym przebierać.

bolerka koronkowe

fot.http://boleroshrug.net/laceshrug

Do czego pasują?

pokochały koronkowe, głównie dlatego że pasują one do praktycznie każdego stroju. Można je założyć nie tylko do spodni, sportowej bokserki, ale również do stroju, w którym mamy zamiar pokazać się na weselu. bardzo lubią stroje uniwersalne, czyli takie, które nie trzeba zakładać do konkretnych strojów, ponieważ mogą być one wykorzystywane wielokrotnie. Dzięki temu jeden ciuch nie wisi w szafie i nie czeka na kolejną okazję założenia go. Okazuje się również, że są bardzo wybredne i chcą posiadać bardzo oryginalne koronkowe, których nie będzie posiadała żadna inna kobieta.

Robienie na zamówienie

bardzo lubią być oryginalne, mieć pewność, że nikt inny nie będzie wyglądać tak samo. Dlatego bardzo często proszą o wykonanie wymyślonego przez same siebie projektu koronkowego. Dzięki temu zyskują ubranie, którego nie będzie posiadała żadna inna kobieta. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że często taka usługa kosztuje więcej niż kupno w sklepie.

Jak się okazuje bolerka koronkowe pasują nie tylko do sukienki, ale również do stroju codziennego, do jeansów. Dziś większość kobiet pragnie posiadać w swojej szafir takie bolerko.

Leave a Reply