Bo ten co nas elektryzuje, nazywa się.... elektryk!?

Bo ten co nas elektryzuje, nazywa się…. elektryk!?

Od dawnych czasów wiadomo, że to co niebezpieczne pociąga nas najbardziej. Dlatego dziś chciałabym zwrócić uwagę na
ostatnie odkrycie socjologów. Przeprowadzono badania na grupie dwustu kobiet ze Szczecina wykazały, że najbardziej seksownym zawodem w obecnych
czasach jest zawód elektryka. ogarnęła fala zdziwienia ze strony mężczyzn, rozumienia natomiast ze strony innych kobiet.


Czemu tak się dzieje?

Owe oczarowanie zawodem elektryka może brać się z wielu czynników. Po pierwsze lubimy niebezpieczeństwo,a co dziennie naraża się na działanie prądu, który w skutkach jest tragiczny. Kobiety ze Szczecina potwierdziły tą tezę. Jednocześnie musimy pamiętać o tym, że my kobiety uwielbiamy brudne zawody, wtedy wydaje nam się że facet jest bardziej męski.
Powstał nawet nowy trend zapoczątkowany w Szczecinie w którym kobiety karzą przebierać się swoim mężczyzną za ów, gdyż właśnie wtedy skacze im libido.

Jeśli więc jesteś żoną elektryka, zwłaszcza ze Szczecina trzymaj go lepiej w domu, gdyż spacer po ulicach miasta może mieć złe, seksualne konsekwencje.

Dobry elektryk szczecin nie tylko sprawia, że elektryka w naszym domu działa sprawnie, ale przczynia się do szybszego bicia serca nie jednej przedstawicielki płci pięknej!

Leave a Reply