Biuro rachunkowe dla młodych

Biuro rachunkowe dla młodych

Łódź nie ma najlepszej renomy. Jako miasto, gdzie podupada kultura, a gazety opisują topienie dzieci w beczkach, nie oferuje zbyt większych szans zawodowych młodzieży, która zazwyczaj chce się z Łodzi wynieść. Nie taka jednak Łódź straszna jak ją malują, na co wskazuje pomysł na nowoczesne , które może otrzymać specjalne pieniądze na rozwój .

Miasto umarłych kominów

Miasto, które dawniej mogło szczycić się z krajobrazu, gdzie dominowały buchające dymem fabryki, dziś jest jedynie wspomnieniem dawnego przemysłu. Władze miasta nie mają pomysłu jak rozwinąć gospodarkę w mieście, gdzie kominy nadal są widoczne, jednak już nie pracują. Młodzi ludzie, którzy szukają pracy nie bardzo wiedzą co ze sobą zrobić, dlatego wilu z nich wyjeżdża do Warszawy czy innych miast, które oferują więcej miejsc pracy. Czy Łódź ma jeszcze szansę „wstać na nogi”? Nowy projekt ma być dowodem na to, że młodzi ludzie na studiach już po studiach nie muszą wcale rezygnować z życia w Łodzi.

biuro rachunkowe łódź

Pomysł na własą działalność

Jedna z organizacji, która została założona rok temu, postanowiła przedstawić projekt na najlepsze . Młodzi ludzide mają szansę do wiosny by zdobyć szansę na dofinasowanie własnej działalności. Czemu akurat ? Okazuje się, że rynek, właśnie ten łódzki cierpi na brak takich firm. to rzecz skomplikowana, ci którzy posiadają w tym doświadczenie, mogą być docenieni, także kalkulatory w dłoń!

Młodzi ludzie w Śodzi często nie maja pomysłu na życie zawodowe, dlatego rozwiązaniem może być biuro rachunkowe łódź potrzebuje kreatywnych osób, które mają rachunkowość w małym palcu.

Leave a Reply