Bielizna powinna być dobrze dobrana!

Bielizna powinna być dobrze dobrana!

Faceci często nie rozumieją, gdy ich żona czy dziewczyna staje przed szafą lub nad szufladą komody i głośno wzdycha „nie mam co na siebie włożyć”. O ile facet, sięga po prostu po jakiekolwiek bokserki, o tyle panie lubią mieć bieliznę dobraną do stroju i nastroju. Słusznie.

Dobry to podstawa

Bielizna damska ma dwie funkcje. Zarówno tańsza, jak i ta droższa ma przede wszystkim chronić intymne miejsca. Panie z dużym biustem podtrzymują stanika, który przyniesie im ulgę i sprawi, że biust będzie dobrzy ułożony pod ubraniem. Te kobiety, który mają mniejsze piersi, często pragną go optycznie powiększyć. Dobrze dobrany jest w stanie to zrobić. Każda pani powinna pamiętać, że niezależnie od rozmiaru miseczki – o biust trzeba dbać, co oznacza również dobór wygodnego, ale i ładnego stanika, w którym właściciela będzie się dobrze czuła. Trudno być bowiem seksowną w starym, zżółkniętym staniku… Źle dobrany może nie tylko być niewygodny w noszeniu, ale wręcz szkodliwy dla zdrowia. To rzecz, którą kobieta nosi prawie codziennie, dlatego lepiej nie deformować piersi. Jednym z najciekawszych i najczęściej wybieranych i polecanych przez braffiterki modelek biustonosza jest triumph sexy angel.

Ekskluzywna bielizna damska

Niewdoczna, ale…

służy również temu, by kobieta poczuła się atrakcyjnie i seksownie. Nie musi tego, co ma pod sukienką pokazywać każdemu mężczyźnie – czasem wystarczy sama  świadomość tego, że skrywa pod ubraniem zmysłowe koronki… Dobra bielizna jest potrzebna każdej pani. Wiadomo, że są dni, kiedy kobieta zakłada bokserki i nie chce wyglądać erotycznie. Gdy zakłada jednak obcisłą sukienkę lub prześwitującą bluzkę, ładna bielizna jest bardzo ważna – może wygładzić niechciane wałeczki, wysmuklić ciało i podkreślić atuty – a te każda pani ma, nawet jak o tym nie wie!

Leave a Reply